Amerikan Güzeli / American Beauty Türkçe Dublaj izle

18-02-2015
Film Bilgileri
Amerikan Güzeli / American Beauty Türkçe Dublaj izle
7.390 views

Amerikan Güzeli izle, Amerikan Güzeli full izle, Amerikan Güzeli türkçe dublaj izle, Amerikan Güzeli hd izle, Filmimiz Amerikalı bir ailenin içerisinde geçen bir takım olaylar dizisini ve bunlarla birlikte yaşadıkları çöküntüler ile kopmaları konu alıyor. Amerikan rüyasının en olağan taşlama yapımlarından biri olarak gösterilen yapımda Lester isimli adamın kızıyla ve aynı zamanda orta yaş bunalımına giren karısı ile iletişim kurmaya çalışarak, her günü aynı geçen bir babanın hayatını tiksinerek yaşayacak seviyeye geldiğini izleyecez.

1 yorum yapılmış " Amerikan Güzeli / American Beauty Türkçe Dublaj izle "
  1. Şahin 12 Ocak 2016, 09:45

    Sahip olmak istediklerimiz sahip oluncaya kadardır ya hani. Bizim için arzularımız duygularımızın ne kadar sahici olduğunu anlayabildiğimizde gerçektir. Aksi yönde ise hayatımızın ne kadar boş olduğunu kendimize, yüzümüz toprağa bakarken itiraf ederiz. Bilmem belki de beynimiz gençlik yaşlarından itibaren bize bunu hatırlatıyordur da biz bunu arka plana atmayı alışkanlık haline getiriyoruzdur.

Benzer Filmler

Film izle

Erotik Filmler

2017 Filmleri


Fullhdfilmcehennemi1.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.