Anneler ve Kızları / Mother And Child Türkçe Dublaj izle

16-03-2014
Film Bilgileri
Anneler ve Kızları / Mother And Child Türkçe Dublaj izle
1.712 views

Anneler ve Kızları izle, Anneler ve Kızları full izle, Anneler ve Kızları türkçe dublaj izle, Anneler ve Kızları hd izle, İspanya yapımı bir drama filmi olan anneler ve kızları sizlerle.

1 yorum yapılmış " Anneler ve Kızları / Mother And Child Türkçe Dublaj izle "
  1. serpil 15 Kasım 2014, 01:33

    Sakin,hüzünlü,bir film…….Bizim Türkiye şartlarında pek kabulleneilmeyecek tarzda bir film.Filmi müslüman kimliğinizi çıkararak izleyinn..Ama herzmanki gibi hıristiyan şefkari verahibeleri var..(bu sefer rahip yerine rahibe kullanılmışş)Bizde bir cami yada bie ezan yada kurban byramı görüntüsü konsa başta bizim kendi halkımız karşı çıkar……..Ne yazıkki bizler hıristayanların sözüm ona dini inanşlarını öyle benimserizki sanki bizde hıristiyanız.Allah gönüllerimizin gerçek inanışımızı yok etmesin..Klasik ABD klasik hıristayan klasik rahibe klasik haç filmi…..Bizde olsa bunlar dinci gerici derizzzz..Oysa hayatın gerekliği inanşımızın gerçekliğine uzak ve aşağlamamız…….Ben dinimi islamı seviyorum..Kim ne derse desinnnnnnnn…..Bu tür filmleri tabikide seyrediyorum…..Seyrettikçede nasıl bizlerin beynini yıkamaya çalıştıklarını görüyorumm..Ama benimkini yıkayamaycaklar.Ben dinimi ve HZ.Peygamberimi ve Allahımı çok seviyorumm..

Benzer Filmler

Film izle

Erotik Film izle

2017 Filmleri


Fullhdfilmcehennemi1.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.