Büyük Aşk – Coco Chanel – Igor Stravinsky Türkçe Dublaj izle

13-06-2016
Film Bilgileri
Büyük Aşk – Coco Chanel – Igor Stravinsky  Türkçe Dublaj izle
5.135 views

Büyük Aşk izle, Büyük Aşk full izle, Büyük Aşk türkçe dublaj izle,Büyük Aşk hd izle, 1913 yılında pariste Coco Chanel bir adama aşık olur.Igor Stravinskyın balr gösterisi sergilemektedir.Coco Chanel ve Igor Stravinskyın fikir konusnda anlaşabiliyorlardı.Coconun tasarladığı bir gece elbisesi herkesin dikkatini çekmiştir.Igorun müzik ve baleyi bir arada sergilemesi insanlar tarafından büyük tepki çekmiştir.Coco ıgorun gösterisini diğer insanlardan farklı bir şekilde eleştirmeyip aksine ilgi duymuştur.Kötü eleştirileri igor üzerinden bir türlü atamaz.Pariste 1920 li yıllara gelindiginde coco büyük bir başarı elde etmiştir fakat ıgor o kadar şanlı degildir.Coco ıgoru bale kurucusu olan bir kişi ile tanıştırır.BU esnada aralarında gizli bir ilişki başlar.

2 yorum bulunmaktadır: " Büyük Aşk – Coco Chanel – Igor Stravinsky Türkçe Dublaj izle "
  1. Ezgi! 02 Ocak 2017, 04:39

    Farklı dallarda olsa bile iki yaratıcı sanatçının tarihte birbirlerini bularak birbirlerinden nasıl esinlendiklerini anlatan güzel bir anatım olmuş.

  2. gtgtght 05 Aralık 2016, 12:37

    hayatimda boyle sacma film gormedim

Benzer Filmler

Film izle

Erotik Film izle

2017 Filmleri


Fullhdfilmcehennemi1.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.