Doğmamış / The Unborn Türkçe Dublaj izle

26-04-2015
Film Bilgileri
Doğmamış / The Unborn Türkçe Dublaj izle
1.486 views

Doğmamış izle, Doğmamış full izle, Doğmamış türkçe dublaj izle, Doğmamış hd izle, Casey Beldon henüz çok küçükken annesi tarafından terkedilmiş ve bu nedenle annesine öfke ve nefret besleyen bir kızdır. Annesinin kendisini terk etme nedenini başına gelecek olağanüstü olaylar ile anlamaya başlayacak olan Casey, huzura kavuşamamış ruhların çevresindeki insanların bedenlerine girmesiyle korku ve gerilim dolu anları yaşarken bulacaktır kendisini.09 Ocak 2009 tarihinde vizyona giren gerilim, gizem ve korku harmanlaması film David S. Goyer imzalıdır.İyi seyirler.

1 yorum yapılmış " Doğmamış / The Unborn Türkçe Dublaj izle "
  1. Kaan 05 Aralık 2016, 18:41

    Film yavaş ilerler gibi gözükse de olayların bir akışı var ve gizemli bir konusu var.Bazı sahneler insanı fazlasıyla geriyor ve korkutuyor.Film ilerlerken karışık gibi gelse de konusu,sonunda ne olduğunu anlıyoruz.Buna dayanarak devam filmi gelmeli.

Benzer Filmler

Film izle

Erotik Filmler

2017 Filmleri


Fullhdfilmcehennemi1.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.