Hadi İnşallah izle

02-04-2015
Film Bilgileri
Hadi İnşallah izle
4.078 views

Hadi İnşallah izle, Hadi İnşallah full izle,Hadi İnşallah hd izle, Pucca uzun yıllar yaşadığı Ankara’dan ayrılmak zorunda kalmıştır. Bu ayrılığın nedeni ise buradaki erkek arkadaşı ile yollarının ayrılmasından kaynaklıdır. Bu yüzden depresyona giren ve bu bunalımlı halleri ile İzmir’e gelerek burada yaşamaya başlayan genç kız artık eline ne gelirse yemeye ve sabah akşam evde oturmaya başlamıştır.Bu yüzden giderek genişleyen kalçaları ve şişen göğüsleri ile artık umutsuz vaka halini alan kız ailesinin zorlaması ile bir yerel televizyon ile iş görüşmesine gider. O da ne işte aradığı mutluluk kaynağı oradadır. Takma ad olarak pekmez demeyi seçtiği bir yağız delikanlı ile karşılaşır ve onunla evlenmek için elinden geleni arkasına koymayacaktır.Ancak aralarında alımlı ve güzel bir bayan vardır ve öncelikle onu saf dışı bırakması gerekmektedir.

2 yorum bulunmaktadır: " Hadi İnşallah izle "
  1. Melek 29 Ocak 2017, 13:12

    Gerçekten çok güzel bir film ama tabiiki Murat Boz olduğu için Kat Kat güzel 🙂 Defalarca hiç sıkılmadan izleyebilirim.. ?

  2. CrrH 20 Ekim 2015, 01:13

    cidden hayatımdan 1 buçuk saat çaldı filim

Benzer Filmler

Film izle

Erotik Filmler

2017 Filmleri


Fullhdfilmcehennemi1.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.