İyi Aile Çocuğu izle

20-04-2015
Film Bilgileri
İyi Aile Çocuğu izle
4.339 views

İyi Aile Çocuğu izle, İyi Aile Çocuğu full izle, İyi Aile Çocuğu hd izle, Tek yumurta ikizi olan ikiz kardeşler kendi hayatlarını yıllarca birbirlerinden haber almadan sürdürmüşlerdir .Küçükken ailesi vefaat edern ve akrabaları ise bu 2 ikiz’i cami avlusuna koyarlar Kemal ve Cemal ayrı insanların çoçuğu olur. Her iki kardeşinde yetişme şekli birbirinden farklıdır. Biri kötü işlere bulaşıp mafya işleriyle meşgul olurken, diğer kardeş cana yakın bir banka memuru olarak hayatını sürdürmektedir. Bu Kemal ve Cemal kardeşler’in hayatları ileride gerçekleşen bir olay vesilesiyle kesişir.Yalnız biri efendi yolunda diğeri ise mafyalığa merak salmıştır. Mafya olan ikiz bankadaki paraların peşindedir. İşinde gücünde olan diğer ikiz ise aksine çalışmakta olduğu bankadaki paraları kurtarma peşindedir.Komedi dolu bir yeşilçam filmi daha sizlerle.İyi seyirler.

1 yorum yapılmış " İyi Aile Çocuğu izle "
  1. tolga 14 Eylül 2015, 02:42

    yemekteki karşısındaki adama konuşması birde mafyada toplantıda yemekte konuşmasına bayılıyorum ya süper gülmekten ölüyorum o sahnelerine ya ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANIN CENNET OLSUN KEMAL SUNAL

Benzer Filmler

Film izle

Erotik Filmler

2017 Filmleri


Fullhdfilmcehennemi1.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.