Kaynak / The Fountain Türkçe Dublaj izle

09-09-2016
Film Bilgileri
Kaynak / The Fountain Türkçe Dublaj izle
3.841 views

Kaynak izle, Kaynak full izle, Kaynak türkçe dublaj izle, Kaynak hd izle, The Fountain, üç farklı zamanda, bir adamın sevdiği kadını kötü insanların elinden kurtarmak için başından geçen bin yıllık serüveni anlatmaktadır.Eski yıllarda İspanya’da yaşayan Tomas bir çeşmenin ölümsüzlük verdiğini inanarak macera dolu bir serüvene çıkar. Günümüzde ise Tommy Creo bir bilim adamı ve tek amacı kanser olan eşi İzzy’yi kurtarabilmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. 25. yüzyılda ise astronot olan Tom ise uzaydaki gezintisi sırasında yıllardır içinde bulundugu olayların arkasındaki gerçekleri keşfeder. Bu üç adamın hikayesi tek ve ortak bir gerçeğe uzanmaktadır…

2 yorum bulunmaktadır: " Kaynak / The Fountain Türkçe Dublaj izle "
  1. Negro 29 Nisan 2017, 14:54

    Türkçe dublajı çok iyi. Görüntü seba renkli. Tam bayanlara göre hazırlanmış dram yüklü bir aşk hikayesi içine bir miktar bilim kurgu eklenmiş güzel bir yapıt. Teşekkürler.

  2. Faruk Er 12 Mart 2017, 00:14

    Yıllar önce izlemiştim. Çok güzel ve etkiliyici bir filmdi. Tekrardan gördüğüm iyi oldu. Teşekkürler Admin.

Benzer Filmler

Film izle

Erotik Film izle

2017 Filmleri


Fullhdfilmcehennemi1.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.