Mommo Kız Kardeşim izle

11-01-2015
Film Bilgileri
Mommo Kız Kardeşim izle
4.460 views

Mommo Kız Kardeşim izle, Mommo Kız Kardeşim full izle, Mommo Kız Kardeşim hd izle, Annelerini kaybetmiş babaları ile yaşayan iki küçük çocuk.Babalarının yeni bir eş getirmesi, dahası yeni annelerinin onları istememesi ile babalarınıda kaybeden bu iki çocuk dedeleri ile yaşamak zorunda kalırlar. Ufak Ayşe için her ne kadar babalarının onları bir kadına değişmesini anlayamaması ile babasına geri dönmek isteğine karşı 9 yaşındaki Ali’nin bu çocuk yaşta herşeyin farkında olup hayatta ayakta durmaya çalışır.9 yaşında hem abi, hem baba, hem anne hem de hayatı nasıl yaşayacağını bilen biri olmak sizce ne kadar zordur? 17 Nisan 2009 tarihinde izleyici ile buluşan film sizleri derinden etkileyecektir.

 • IMDB Puanı:7.6
 • Yönetmen Adı:Atalay Taşdiken
 • Oyuncular:Mustafa Uzunyılmaz , Mehmet Usta , Elif Bülbül , Mehmet Bülbül , Mete Dönmezer
 • Tür: Dram Filmleri, Yerli Filmler
 • Vizyon Tarihi:17 Nisan 2009
 • Etiketler:
3 yorum bulunmaktadır: " Mommo Kız Kardeşim izle "
 1. meral 01 Mayıs 2017, 15:10

  onca film izlerim fakat bu film kadar hiç bir film yürekten etkilemedi beni ne hayatlar var ne acılar var ağla ağla mahfoldum o iki kardeşe offff diyorum….

 2. aise 02 Ağustos 2016, 23:36

  Ne acı sınavlar var hayatta… Bu hikaye kimlerin gerçek hayat öyküsü ise mükafatı büyük olsun umarım.

 3. serap 29 Mart 2016, 15:35

  gerçekten ağlayarak izledim. çok güzel keşke 2.si de çekilse de ayşe mehmet nasıl büyüdü sonları ne oldu öğrensem. filmin gerçek hikayeden esinlenerek yapılması beni çok etkiledi. mutlaka izleyin.

Benzer Filmler