Ölümcül Deney 4 / Resident Evil 4 Türkçe Dublaj izle

23-04-2015
Film Bilgileri
Ölümcül Deney 4 / Resident Evil 4 Türkçe Dublaj izle
3.133 views

Ölümcül Deney 4 izle, Ölümcül Deney 4 full izle, Ölümcül Deney 4 türkçe dublaj izle, Ölümcül Deney 4 hd izle, Bu sefer filmimizin içeriğinde alice ve bir kızın bindikleri bir uçak ile zorunlu iniş yaptıkları bir apartmanın tepesinde bekleyen insanlar ile ilişkileri aktarılacaktır. Bu insanlar kendilerini kurtarmaya geldiğini düşündükleri bu helikopterin inişi sırasında gelişen aksaklıklardan dolayı hasar alması yüzünden bir süre daha bu binada kalmak zorundadırlar. İşte bu yüzden Alice ve içeridekiler bir plan yapacaklardır. Bu planda yakınlarda demir atmış bir gemiden gelen acil durum mesajı dikkate alınacak ve ilk öncelikli amaçları bu gemiye ulaşarak hayatta kalan son insanlarla bir arada temiz bir bölgede bulunmak olacaktır. Bu amaç için anlaşan insanların büyük bir sorunla karşılaşmaları ise an meselesidir.

2 yorum bulunmaktadır: " Ölümcül Deney 4 / Resident Evil 4 Türkçe Dublaj izle "
  1. Hidra 21 Mart 2017, 18:46

    ilk sahnelerde fark ettiyseniz kızların mp9 (kullandıkları silah ismi) ları nın mermisi hiç bitmiyor şarjor 30 mermi. kızlar yaklasık 400 mermi sıkıyor.

  2. Murat 05 Kasım 2015, 15:50

    b en bu re serilerinin hayranıyım lan. çok güzel filmdi

Benzer Filmler

Film izle

Erotik Film izle

2017 Filmleri


Fullhdfilmcehennemi1.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.