Otel Transilvanya 2 / Hotel Transylvania 2 Türkçe Dublaj izle

14-01-2016
Film Bilgileri
Otel Transilvanya 2 / Hotel Transylvania 2 Türkçe Dublaj izle
1.597 views

Otel Transilvanya 2 izle, Otel Transilvanya 2 full izle, Otel Transilvanya 2 türkçe dublaj izle, Otel Transilvanya 2 hd izle, Bundan önce Otel Transilvanya insan müşteri kabul etmemiştir. Ancak bu kuralını degiştirrek artık insanlarıda otele kabul etmeye başlarlar. İnsanlar ve tuhaf yaratıklar birarada yaşamaya başlarlar Ancak içlerindebir tanesi vardır sanki yarı insan yarı vampirdir. Dennis otelde dedesi Dracula ile birlikte kalmaktadır. Dedesinin gözlemleri sonucu Dennis’in vampirlik ile ilgili pasif oldugu ortaya çkmıştır. Artık dedesi Dennis’i vampirlik konusunda egitecektir.

2 yorum bulunmaktadır: " Otel Transilvanya 2 / Hotel Transylvania 2 Türkçe Dublaj izle "
  1. Ergün 15 Ocak 2016, 02:08

    filmlere VK player seçeneğide ekleyin lütfen

  2. ibrahim halil 05 Aralık 2015, 12:14

    admin adamın dibisin sen kardeşim şimdi sayfanı yer işaretçime ekleyeceğim çünkü en güncel filmler en güzel ve doğru çeviriler ve full hd senin sitende bu arada film için çok sağol hiç bir yerde bulammaıştım hemde full hd admasın 🙂

Benzer Filmler

Film izle

Erotik Filmler

2017 Filmleri


Fullhdfilmcehennemi1.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.