Şeytan Çarpması / The Exorcism Türkçe Dublaj izle

06-11-2015
Film Bilgileri
Şeytan Çarpması / The Exorcism Türkçe Dublaj izle
7.084 views

Şeytan Çarpması izle, Şeytan Çarpması full izle, Şeytan Çarpması türkçe dublaj izle, Şeytan Çarpması hd izle, Emily Rose üniversiteyi kazanıp yaşadığı yerden ayrılınca başına korkutucu şeyler gelir. Geceleri yatarken halüsinasyon görmekte ve bunları gerçek ile ayırmakta güçlük çekmektedir. Sıklaşan bu travmaların şeytani güçlere dayandığını düşünen Emily Peder Richard Moore’dan yardım isteyerek kendine şeytan çıkarma ayini yapmasını ister. Bu ayin sırasında Emily yaşama veda edecek ve Peder ile bilim insanları mahkeme önünde haklı çıkmaya çalışacaklardır.

1 yorum yapılmış " Şeytan Çarpması / The Exorcism Türkçe Dublaj izle "
  1. Edinilmis Bilgi 09 Ocak 2017, 11:39

    Sadece Şunu Belirtmek istiyorum. Gerçekler Filimlerden ve Hikayelerden Çok Daha Farklıdır. Psikolojik Sorunlara Özellikle Şizofreni Dediğimiz Olguya Çağımızda Hala Net Teşhisler ve Tedaviler Konulmamıştır. Bizde Cin Onlarda Şeytan. Tek Gerçek Yalnız Olmadığımız.

Benzer Filmler

Film izle

Erotik Filmler

2017 Filmleri


Fullhdfilmcehennemi1.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.