Sürpriz Damatlar / Quest ce quon a fait au Bon Dieu Türkçe Dublaj izle

23-12-2015
Film Bilgileri
Sürpriz Damatlar / Quest ce quon a fait au Bon Dieu Türkçe Dublaj izle
657 views

Sürpriz Damatlar izle, Sürpriz Damatlar full izle, Sürpriz Damatlar türkçe dublaj izle, Sürpriz Damatlar hd izle, Claude ve Marie evlilerdir ve Fransa’nın tanınmış ailelerindenlerdir. Bu çiftin dört tane güzel kızı vardır. Dört kızın üçü farklı kültürlerden bireylerle evlidirler. Claude ve Marie çifti her damadın farklı kültürden olmasına zorluk çekerek alışmışlardır. En küçük kızlarının hala bekar olması onlar için bir umuttur. Küçük kızlarının bir katolik ile evlenmesini istemektedirler. Bir gün güzel haberi alırlar. Küçük kızları bir katolik ile evlenecektir. Ancak damatları ile tanıştıklarında hayalleri yıkılacak ve bu dügüne engel olmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

1 yorum yapılmış " Sürpriz Damatlar / Quest ce quon a fait au Bon Dieu Türkçe Dublaj izle "
  1. Nihal Dmr 27 Aralık 2015, 02:54

    Harika bir film gerçekten iyi bir ailenin çocukları din dl ırk ayrımı olmadıkça her zaman mutlu olabileceklerinin aşkın kanıtı. Çok keyif ve ders aldım teşekkürler

Benzer Filmler

Film izle

Erotik Filmler

2017 Filmleri


Fullhdfilmcehennemi1.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.