Vahşiler / Savages Türkçe Dublaj izle

17-12-2014
Film Bilgileri
Vahşiler / Savages Türkçe Dublaj izle
3.005 views

Vahşiler izle, Vahşiler full izle, Vahşiler türkçe dublaj izle, Vahşiler hd izle, The New York Times tarafından 2010 yılının en iyi 10 kitabı arasında gösterilen, Don Winslow’un yazdığı çok satan suç romanından uyarlanıp beyaz perdeye aktarılan film; Ben ve Chon iki iş adamıdır ve dört dörtlük bir yaşam sürmektedirler.Meksikalı uyuşturucu tacirleri tarafından aralarına katılmaları için zorlanmaya başlarlar bu teklifi reddeden ikili için olaylar yeni başlayacaktır.Uyuşturucu satıcılar tarafından kızarkadaşları kaçırılır.Ben ve Chon uyuşturucu satıcılarından intikamlarını almak için her yolu deneyeceklerdir.

1 yorum yapılmış " Vahşiler / Savages Türkçe Dublaj izle "
  1. kılıçbalığı 07 Mart 2017, 22:07

    güzel film beyler..kızlar güzel erkekler yakışıklı..uyuşturucu,alkol,para,lüks evler,hızlı arabalar ve güzel bir hikaye..herşey olması gerektiği gibi..yalnız hangi mantıkla bu filme bu ismi vermişler anlamak güç.Yani tamam filmin sonunda bağlamaya çalışmışlar ama saçma..

Benzer Filmler

Film izle

Erotik Filmler

2017 Filmleri


Fullhdfilmcehennemi1.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.