Yerçekimi / Gravity Türkçe Dublaj izle

14-03-2014
Film Bilgileri
Yerçekimi / Gravity Türkçe Dublaj izle
6.840 views

Yerçekimi izle, Yerçekimi full izle, Yerçekimi türkçe dublaj izle, Yerçekimi hd izle, Rutin görev sırasında beklenmedik bir sorun cıkar ve uzay gemisi mahvolur. 2 arkadaş uzay boşluğunda kala kalmıştır. birbirlerinden başka dayanacakları kimse yoktur. Bakalım bu durumdan nasıl kurtulacaklardır.

4 yorum bulunmaktadır: " Yerçekimi / Gravity Türkçe Dublaj izle "
 1. Mete Demiray 18 Mart 2017, 22:21

  Şöyle atmosferden çıkıp birkaç saatliğine dünya dışında olmak nasıl bir şeymiş! yaşamak istiyorsanız? filme sonuna kadar ara vermeden odaklanın, kendinizi oradaymış hissedin, dalın ve öyle seyredin. Herkeste tam olmayacak tabi ama kısmen de olsa orada olmanın hissini tüm hücrelerinizde duyacak, hatta hayatla ilgili kısa düşünceler halinde bazı sorgulamalar yapacaksınız kendiniz ile… Spiritüel anlar da var, iyi bir film.

 2. gokhan 15 Kasım 2016, 22:30

  berbat

 3. sonsuz 02 Ekim 2015, 21:39

  Fena bir film değil ama cok sıkmışlar doğrusu ve çok zorlamışlar konuyu.Anladık hayatta kalma mücadelesi veriyorlar da arkadaş elini neye atsa astronot kadın uzaydaki çöplük gelip onu buluyor.Onca mücadele veriyor tam Çinlilerin uzay istasyonuna kapağı atacak derken o ana kadar uzay boşluğunun içinde sapasağlam duran Çinlilerin uzay istasyonu aynı uzay çöplüğünün yağmuru altında infilak ediyor.Neymiş Ruslar uzayda işe yaramayan bir uyduyu imha etmişler.Kadın nereye gitse elini neye atsa o Rus uydusunun artıkları gelip onu buluyor sanki onu takip ediyor 🙂 Uzayda ne ABD ne Çin ne Rus hiçbir uydu ve istasyon kalmadı maşallah hepsi sırayla infilak etti.E kadın illaki zorlu bir yaşam mücadelesi verecek ve en sonunda kurtulacak ya :)) Yok yaaa çok zorlamışlar konuyu.Eh işte fena değil notum 🙂

 4. sonsuz 02 Ekim 2015, 20:16

  Film güzel ama kadın astronota sinir oldum çok beceriksiz bir tip iyi ki uzman yani bir sürü kişi onun beceriksizliği yüzünden ölüyor .Zeki olmayan samıt bir tip …

Benzer Filmler

Film izle

Erotik Filmler

2017 Filmleri


Fullhdfilmcehennemi1.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.